Je jen málo lékařů, kteří jsou ochotni obětovat své jméno a reputaci, aby otevřeně hovořili o těchto podvodných praktikách.
Předtím, než přistoupíte na to, aby vám či vašemu blízkému onkolog naordinoval „řež, pal a otrav“, určitě se podívejte na tenhle dokumentární film „Pouť za lékem pokračuje.“ (The Quest for the Cure… Continues).
Jde o 11dílnou sérii krátkých filmů, která se zdarma poprvé vysílala do světa loni.
Poté, co dokumentarista kvůli rakovině ztratil oba rodiče, se vydal na cestu napříč krajinou. Jeho misí bylo zjistit pravdu o rakovině.
Během své cesty udělal rozhovory s mnoha doktory, vědci a pacienty, které léčili. Následně svá zjištění publikoval prostřednictvím zmíněného dokumentárního filmu.
Pokud jste připraven objevit PRAVDU o tom, jak dokážete rakovině nejen předejít, ale i ji vyléčit přírodními prostředky, pak si tento film v žádném případě nenechte ujít.
Dosud žádná chemoterapie neuzdravila rakovinu ani neodstranila její primární příčiny. Dokonce i to, co medicína považuje za „úspěch“ chemoterapeutické léčby, je jen kontrola projevů rakoviny.
Cenou za to však bývá narušení jiných životně důležitých funkcí a závažné vedlejší účinky později.
Chemoterapie má několik následků, které se projeví po jejím nasazení.
Většina chemoterapeutik proniká do mozku, kde způsobuje změny na centrálním nervovém systému. Její efekty přetrvávají i roky a po čase někdy ustoupí. Avšak v případě dětí se přenášejí i do dospělosti.
Dlouhodobé míry přežití pacientů po chemoterapii se výrazně nadsazují. Je to proto, že většina z nich umírá na onemocnění nesouvisející s rakovinou, ale zapříčiněné právě její léčbou.
Chemoterapeutická léčiva a obzvláště ta alkylační jsou známá tím, že způsobují jiné typy rakoviny, například leukémii.
Tyto látky poškozují DNA ve všech buňkách, nemocných či zdravých. Jde hlavně o poškození kostní dřeně, což následně vede v dlouhodobém horizontu k selhání imunity.
Po jejich požití se riziko sekundární rakoviny postupně časem zvyšuje, až nakonec je její propuknutí nezbytné. Studie ukázaly, že riziko se zvyšuje přibližně 2 roky po prvotní léčbě a nejvyšší je v období 5 až 10 let po ní.
To je také důvod, proč mnoho pacientů umírá 10 až 15 let po chemoterapii (pokud chemoterapii samotnou vůbec přežijí).
Radioterapie u většiny lidí také zvyšuje riziko sekundární rakoviny.
Typů sekundární rakoviny spojovaných s radioterapií je mnoho, ale primárně jde o leukémii a sarkomy.
Tato sekundární rakovina se rozvine obvykle o několik let později po radioterapii, nejčastěji v délce 5 až 9 let. Je třeba si zde uvědomit to, že tato sekundární rakovina nesouvisí s původní, je to vedlejší účinek „léčby“.
Sekundární rakovinová onemocnění za poslední dvě desetiletí po prudkém rozšíření používání radioterapie přímo explodovala.
Kromě již zmíněných sarkomů a leukémie se k radioterapii váže i několik dalších typů rakovin. Ty vznikají hlavně na ozářených místech nebo na jejich okolí i 10 let po radioterapii.
Nejcitlivějšími místy jsou prsa a štítná žláza.
Svou roli zde hraje i věk. Čím je člověk mladší během ozařování, tím větší má riziko sekundární rakoviny.
Více než polovina pacientů zažívá toxicitu způsobenou léčbou. Pacienti mají také obrovské riziko životu nebezpečných infekcí.
Faktem je, že chemická léčba ničí v podstatě všechny buňky a orgány dříve, než se dostane k samotné rakovině. To znamená, že váš centrální nervový systém, tělesné orgány a imunitní systém (pokud bychom měli jmenovat jen pár) jsou poškozeny i po letech od uplynutí léčby.
Nemyslíte vůbec na to, že rakovina vás zabije. Chemoterapie je v tomto ohledu mnohem účinnější.
Chemoterapie ničí nervové buňky v mozku ještě dlouho po jejím podání. Považuje se za hlavní příčinu útlumu kognitivních schopností, čemuž se někdy říká také tzv. „chemo-mozek“.
Konvenční léčba rakoviny je masivní a drahý podvod.
Je něčím, co způsobuje onemocnění a smrt mnohem víc než něco, co léčí. Tato léčba nikdy nic nevyléčí, protože otravuje tělo, což v budoucnu vede k ještě většímu množství onemocnění.