Svůj příspěvek začíná vyjádřením, že ani Slušné Slovensko už lidi nebaví. Podle jeho slov to mají „zabalit“.
„Ze sto tisíc jste to dotáhli na pár stovek sluníček. Zorganizovali jste Kiskův provinční politický mítink, na který se nechystá ani Pavián Stanke. Raději doma nasává božolé se Štepánkem a užijí si večer při svíčkách. Farská už zajímá jen protivládní ultras. Nula celá nula procent slovenské společnosti,“ pokračuje ve svém příspěvku.
Poslanec zmínil také kauzu Gorila, která před pár dny zahýbala opět celým Slovenskem. „Vytáhnou Gorilu, myslí si, že to Slovensko postaví na nohy a nakonec je z toho pár stovek skalních, co křičí "Dost bylo Fica", jakoby ten měl něco společného s rozkrádáním pravicové vlády,“ napsal dále Blaha.
„Jasně, že vás neplatí Soros – vy mu sloužíte i zadara. A tak křičí, že je neplatí Soros. Ale to my víme, dětičky. Soros platí ty, kteří vás dráždí. Krmil léta vaši milovanou Čaputku, krmil všechny, kteří stojí za protesty,“ píše Blaha.
V závěru poslanec uvádí, že Slušné Slovensko je „zpolitizované až do morku kostí“, a už to, jak sám píše, nikoho nebaví.
„Podívejte se na tu vaši slavnou opozici. Feťáci, zloději, mafiáni a psychopati. To je teda slušné Slovensko,“ dodal.
Občanská iniciativa Za slušné Slovensko se opět vydala do ulic. Oznámila to již ve čtvrtek na svém profilu. Včera demonstrovalo podle organizátorů v Bratislavě asi pět tisíc lidí, policie uvedla, že šlo o dva tisíce lidí. Demonstranti se přesunuli od prezidentského paláce k budově parlamentu. Tam vyzvali k odstoupení bývalou státní tajemnici a dnes soudkyni Moniku Jankovskou, prokurátora Dobroslava Trnku, speciálního prokurátora Dušana Kováčika a k odchodu Roberta Fica z politiky. Po generálním prokurátorovi Jaromíru Čižnárovi chtějí, aby začal konat.
Spis Gorila obsahuje rozhovory finančníka Jaroslava Haščáka s politiky o provizích ve státních obchodech v letech 2005 a 2006. Ve zveřejněných textech jsou zmíněni tehdejší ministr hospodářství Malchárek, šéfka Fondu národního majetku Anna Bubeníková, ale i expremiér Robert Fico. Od počátku přepisy nahrávky zpochybňuje finanční skupina Penta. O pravosti se dlouhodobě spekuluje.
Korupční aféra Gorila vypukla na konci roku 2011 poté, co se na webu objevily dokumenty s názvem Gorila. Tyto dokumenty popisovaly uplácení vysoce postavených úředníků a politiků v letech 2005 a 2006 za vlády tehdejšího premiéra Dzurindy finanční skupinou Penta, která za to podle tisku získala vliv na privatizaci a některé podniky.