• Vybrat den

    Listopad 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Kreténi vylezli jako krysy z děr: Nejdeš s námi, jsi extrémista

    27-4-2015 Svobodné Noviny 109 629 slov zprávy
     

    Kdysi znělo: Nejsi s námi, jsi proti nám. Doba se vrátila. Dnes už máme už dokonce i zpět „úřady pravdy.“ Cokoliv je proti doktríně, kterou vyhlásil Brusel a tamní hejno duševně chorých deviantů je extrémistické. Započalo to politickou korektností, pokračuje to seznamy, hodnocením postojů, označováním nálepkou extrémistů. A jak to skončí? Pokud si jakékoliv seznamy tvoří lidé, novináři, tak je to v pořádku. Protože i to je svoboda slova, myšlenek a postojů. O takovém si pak kdokoliv může myslit cokoliv.



    Radek Velička

    Radek Velička



    O seznamu médií, které byly Ministerstvem „pravdy,“ pardon vnitra jsme vás již informovali, že jakýsi Odbor vnitřní bezpečnosti, Oddělaní bezpečnostních hrozeb a krizového řízení tvoří jakési situační správy, ve kterých hodnotí, co pravdou je a co nikoliv, co je novinami a co je rádoby novinami, kdo šíří jako lži a jako propagandu, když informuje z ověřených zdrojů světových agentur jako je Reuters, AFP, AP, RIA Novosti a podobně.


    Kde bere ministerský úředník tu drzost, aby z pozice úřední osoby mimo jakékoliv řízení něco hodnotil? To je policejní stát, návrat k cenzuře a totalitě.



    Redakční prohlášení k zločinecké totalitní organizaci: Ministerstvo vnitra pronásleduje a kádruje média



    Je obrovský rozdíl pokud nějaké seznamy tvoří osoby, novináři, pošuci a jiní, ale je nebezpečné, že to dělá stát a že k tomu vyzývají politici například jedna knihovnice, která se i omylem v minulosti stala Předsedkyní sněmovny.


    Je pravdou, že o Milce Němcové kolují vtipy, o její duševním rozpoložení a duševní majetnosti, ale stále je to poslankyně, ale zase má svobodu slova, takže je to stále jiné jako s těmi úředníky na Ministerstvu „pravdy“ či vnitra.



    Situační zpráva Ministerstva pravdy zde ke stažení



    Za naší redakci jsem slíbil, že podnikneme v rámci této zprávy (zde) nějaké kroky po poradě s právníky, kdy jako první jsem se jako šéfredaktor Internetových novin Stalo-se, rozhodl ke kroku zjistit, jak vůbec ti vypečení a vykutálení úředníci fungují. Poslal jsem jim na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informací dotaz:



    1. kdy (datum) byl v rámci Ministerstva vnitra zřízen Odbor bezpečnostní politiky a v souladu s jakou právní úpravou

    2. kdy (datum) bylo v rámci Ministerstva vnitra Odboru bezpečnostní politiky zřízeno Oddělení bezpečnostních hrozeb a krizového řízení a v souladu s jakou právní úpravou

    3. kolik osob je součástí Odboru bezpečností politiky

    4. kolik osob je součástí Oddělení bezpečnostních hrozeb a krizového řízení

    5. jaká je působnost Oddělení bezpečnostních hrozeb a krizového řízení a na základě jaké právní úpravy toto oddělení vykonává svou činnost

    6. jaké a jakým způsobem Oddělení bezpečnostních hrozeb a krizového řízení vydává výstupy a na základě jaké právní úpravy

    7. kdy (datum) byl do čela Odboru bezpečnostní politiky jak ředitel ustaven Mgr. Karel Bačkovský a na základě jakého rozhodnutí a v rámci jaké právní úpravy

    8. Jaké náklady jsou spojeny s činností Odboru bezpečnostní politiky v rámci rozpočtu Ministerstva vnitra

    9. Jaké náklady jsou spojeny s činností Oddělení bezpečnostních hrozeb a krizového řízení v rámci rozpočtu Ministerstva vnitra

    10. Jaké osobě je ředitel Odboru bezpečnostní politiky v rámci vnitřní organizace Ministerstva vnitra podřízen a vůči komu vyvádí svou odpovědnost ze své činnosti.


    O vyřízení a dalších krocích Vás budu jako naše čtenáře informovat, jelikož dneska fízlují nás, redakci vydavatele, ale zítra by mohli začít fízlovat i Vás, čtenáře.



    “ 1.2. Krajně levicová scéna – ….V souvislosti s tzv. dragounskou jízdou se objevilo obrovské množství dezinformací. Podstatný vliv mělo dlouhodobé působení rádoby zpravodajských portálů Aeronet, Ac24, Stalo-se, Infowars a dalších, které se prostřednictvím šíření dezinformací nebo zcela smyšlených zpráv snažily aktivně ovlivňovat veřejné mínění. Docházelo k tomu, že tyto dezinformace byly šířeny mezi uživateli sociálních sítí, bylo na ně odkazováno ze strany jiných seriózních médií či některými regionálními politiky… “ (Zdroj: mvcr.cz)



    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑