Útok na nejlepší současně dostupný lék proti Covidu-19 hydroxychlorochin, před časem zveřejněný ve studii britského lékařského časopisu Lancet (a odvozeně i v časopise New England Journal of Medicine), nebyl ničím jiným než součástí spiknutí sdružení velkých západních farmaceutických firem (Big Pharma), jehož účelem bylo vyřadit cenově nenáročný lék hydroxychlorochin z trhu a otevřít tím dokořán dveře nekonečně dražší očkovací látce, kterou Big Pharma připravuje.
Tuto skličující pravdu odhalil britský deník The Guardian. Zmíněná studie časopisu Lancet se údajně opírala o analýzu údajů o 96032 hospitalizovaných pacientech z celého světa, avšak celá tato databáze, jak sděluje Guardian, byla falešná.
Což dnes přiznává i autor předmětné studie v Lancetu profesor lékařské fakulty na Harvardu Mandeep Mehra, když píše: Neučinil jsem dost, abych si ověřil, byl-li datový zdroj pro daný účel dost věrohodný. Za to a za všechny omyly a chyby, ať už přímé nebo nepřímé, se moc omlouvám ( I am truly sorry).
Otázkou nevyřešenou ovšem zůstává: Kdo za zveřejněním této studie stál? Kdo její zveřejnění prosadil? Byl to farmaceutický průmysl a jeho vakcínová část? Lancet uvádí, že studii financovala Brighamova ženská nemocnice v Bostonu, která má smlouvu s Big Pharmou a má co do činění s lékem Remdesivir, taktéž určený proti Covidu-19.
Pramení odtud ono tažení proti hydroxychlorochinu, které podpořil i Trumpův zdravotní poradce Dr. A.Fauci, který o původní studii v Lancetu zveřejněné řekl: Vědecké údaje v této studii zcela jasně prokazují neúčinnost léčby Covidu-19 hydroxychlorochinem.
Co asi říká Dr. Fauci dnes, kdy už je známo, že studie v Lancetu byla podfuk?
Vybral a přeložil Lubomír Man