Vypadá to, že sluníčkáři a globalisté a jimi ovládané státy EU chtějí stále více stíhat občany za to, že se chtějí bránit proti nenávistnému islámu. Český policista má být stíhán za kritiku islámu, stíháni jsou i čeští občané za vyjádření na facebooku, policie dělá razie. Takže se zdá, že místo toho, aby justice a státní moc stíhala ty, kteří šíří nenávistnou islámskou ideologii a napadají a vraždí lidi, tak stíhá občany, kteří mají z nenávistné islámské ideologie a jejích agresivních projevů oprávněné obavy. Také vidíme dvojí metr: někdo může urážet, někdo nesmí… Co myslíte Vy?
Například český policista přirovnal islám k rakovině, psal o muslimských migrantech jako o nepřizpůsobivé parazitické entitě, jako o stvůrách. „Je zjevné, že islámskou víru na světě vyznává více než miliarda osob, přičemž náboženských radikálů, kteří islám pokřiveně interpretují, je pouhý zlomek z tohoto počtu,” napsali žalobci na příkaz nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana v dovolání.
Nevím, co je špatného na tom, když někdo přirovná islám k rakovině. To je podle mě legitimní vyjádření názoru. A podle mě pokřiveně interpretují islám žalobci, kteří podali dovolání, protože z posvátných islámských textů je naprosto zřejmé, že islám prosazuje nenávist k nevěřícím, jejich porobení a zotročení či podřadné postavení žen. Islám je podle mého názoru proti našim ústavním svobodám.
Také argument, že něco vyznává více než miliarda osob není přece žádný argument. Ve své době politická náboženství (termín používaný například politickým myslitelem Ericem Voegelinem či Hansem Maierem) nacismu a komunismu vyznávaly desítky či stovky milionů lidí.
Samozřejmě urážet osoby kvůli jejich víře an sich je špatné. Ale na druhou stranu je nutné dát do kontextu, co tyto osoby dělají a co hlásají. Vidíme dvojí metr. Soud potrestal syrského přistěhovalce za bezdůvodný fyzický útok na manžele jen podmínkou. Za komentáře na facebooku hrozí několikaleté vězení natvrdo. Naprosto odsuzuji výzvy k násilí, ale přece je naprosto jasné, že společensky je mnohem nebezpečnější fyzické napadání než nějaké komentáře na facebooku.
Vidíme dvojí metr i jinde. Na sociální síti politik ODS Lang loni na adresu Zemana mimo jiné napsal, že "je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini". Poslance, kteří pro zdanění církevních náhrad hlasovali, Lang označil za „proradná prasata“, která je dovoleno a nutné zabíjet. Soud rozhodl, že nejde o trestný čin. A podle soudu není trestný čin, když Pavel Novotný z ODS napsal, že si přeje, aby poslanec KSČM Zdeněk Ondáček visel.
Myslím, že kdyby napsal, že si přeje, aby všichni muslimové viseli, byl by Novotný odsouzen hned. A kdyby pan Lang napsal, že je nutné muslimy podřezat jako svini, předpokládám, že by byl brzy odsouzen. Vidíme tady podle mě jasný dvojí metr naší justice.
Také víme, že zátahů koordinovaných Europolem proti lidem píšícím takzvané „nenávistné příspěvky“ na internetu se zúčastnily policejní jednotky z Itálie, Francie, Řecka, Norska i Británie. Podle Reuters byli v akci také policisté z Česka. Operace cílila na příspěvky na sítích, které podporují „rasismus a xenofobii“, uvedl mluvčí Europolu. Víme, že dnes za „rasismus a xenofobii“ bývá sluníčkáři označována jakákoli kritika imigrace a islámu.
Hnutí SPD navrhuje uzákonit časově omezený mandát soudců na pět let s možností obhajoby, a přímou hmotnou odpovědnost soudců za prokazatelně chybné rozsudky. Ostatní strany ale naše návrhy blokují.
Zdá se, že místo toho, aby justice a státní moc stíhala ty, kteří šíří nenávistnou islámskou ideologii a napadají a vraždí lidi, tak stíhá občany, kteří mají z nenávistné islámské ideologie a jejích agresivních projevů oprávněné obavy. Také vidíme dvojí metr: někdo může urážet, někdo nesmí…