• Vybrat den

    Listopad 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    70 tisíc bielych zavraždených v “modernej” Južnej Afrike

    26-7-2015 Proti Prúdu 413 588 slov zprávy
     

    Odkedy Nelson Mandela a komunistický Africký národný kongres (ANC) prevzali moc v Južnej Afrike, bolo viac ako 70 tisíc belochov zavraždených a mnoho ďalších bolo okradnutých, znásilnených a mučených. V západných médiách však o tom nič nezačujete, pretože sa podlizujú čiernym teroristom, ktorí prevzali moc v kedysi prosperujúcej krajine.


    Claudia Bryanová je juhoafrická aktivistka, žijúca teraz v Londýne. Jej stará mama vlastnila pekáreň v Južnej Afrike. Jedného dňa do pekárne vstúpilo šesť černochov a znásilnilo ju. Potom sa pokúsili nešťastnú obeť zastreliť. Zbraň sa však zasekla. V hneve ju gang opätovne znásilnil, na čo viac ako 70 ročná žena zomrela. Motívom nebola lúpež.


    Počas mojej pracovnej návštevy Durbanu v Južnej Afrike ma sprevádzali dobrovoľníci z Juhoafrickej rodinnej výpomoci. Jeden z nich spomenul skúsenosť svojho kolegu. Tento kolega spolu so svojim dospelým synom pracovali na svojej lodi vo vlastnom dome. Po príjazdovej ceste prišli dvaja černosi a žiadali kľúče od synovho auta. Keď to otec odmietol, černosi ho zastrelili a utiekli.


    Joulene Trichardtová, nevesta môjho sprievodcu z Johannesburgu, bola pred niekoľkými rokmi jedným z manažérov v nočnom klube Pravda. Nočný klub bol raz týždenne otvorený pre spoločnosť a tanec. Raz v noci doň vpadli štyria ozbrojení černosi a napadli personál. Nahnali manažérov a diskdžokeja do kancelárie. Jedného manažéra zmlátili pažbou pištole a pani Trichardtovú skopali na zemi, keď sa im zdalo, že neposlúchla príkaz pozerať do zeme. Banditi ušli s tržbou približne 400 tisíc randov (asi 40 tisíc dolárov) a s mobilnými telefónmi zamestnancov. Nikdy neboli dolapení.


    Každý beloch, s ktorým som sa stretol, sa obával o svoje fyzické bezpečie. Zločin – vraždy, lúpeže a znásilnenie – je na dennom poriadku. Juhoafrická republika má najvyššiu mieru znásilnení na svete a druhú najvyššiu mieru vrážd. Krajina je nebezpečnejšia ako väčšina územia Iraku.


    Väčšina obetí a páchateľov sú černosi. V černošských školách sú znásilnenia na dennom poriadku a rodičia často radšej prijmú malú sumu peňazí ako odškodnenie za znásilnenie dcéry, ako by mali ísť za skorumpovanou alebo neschopnou políciou.


    Webový server “GenocideWatch.com” poznamenáva: “V Juhoafrickej republike je denne zavraždených v priemere 50 ľudí, pričom najmenej 20 z nich sú belosi (95 % páchateľov vrážd belochov sú černosi). Treba vziať do úvahy, že belosi tvoria iba 9 % (4,5 milióna) populácie Južnej Afriky, a preto miera vrážd belochov v Južnej Afrike je pomerne významná.”


    Policajné spisy miznú veľmi ľahko s pomocou úplatkov a prípady nikdy neprídu pred súd. Cestné kontroly sú často iba zámienkou na úplatok. Za 100 randov (cca 10 dolárov) zvyčajne cestná kontrola rýchlo skončí.


    Čo je ešte horšie, polícia sa často podieľa na krádežiach áut a lúpežiach. Jeden z incidentov – pokus o únos bohatého čínskeho páru v oblasti Johannesburgu obývanej hornou triedou – bol zachytený na mobil a je z neho jasné, že páchateľmi bola polícia, ktorá zastavila auto a oslovila pár. Video sa na internete stalo virálnym.


    Viac ako 70 tisíc belochov bolo v Južnej Afrike zavraždených odkedy prešla moc do rúk ANC. Viac ako 5 tisíc farmárov bolo zavraždených. Mnoho z týchto vrážd bolo spojených s odporným mučením. Starý teroristický popevok ANC znie “Zastreľ farmára! Zabi Búra!”. Tento popevok dokonca v nedávnej dobe verejne spieval prezident Jacob Zuma.


    Komunistická ideológia ANC volá po prípadnom znárodnení mnohých fariem. Vďaka neistote a strachu, ktorý trápi farmárov, klesajú výnosy fariem. Z Južnej Afriky sa stala krajina nútená dovážať potraviny.


    To, čo sa deje v Južnej Afrike, je pomalá genocída bielej populácie. Rast vražedného násilia proti belochom, odopieranie pracovných príležitostí, odstraňovanie histórie a kultúry je plánovanou genocídou. Ktorý svetadiel, ktorá krajina bude na rade?


    Preklad: ::prop, www.protiprudu.org

    Autor: Paul Fromm, AFP


    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑