Americký politik a generál Wesley Clark vyzval v televizním pořadu americké stanice MSNBC k internaci neloajálních Američanů ve sběrných táborech, podobně jako tomu bylo v USA za II. sv. války [1]. Wesley Clark se celkem sympaticky odkopal a na plná ústa sdělil v přímém přenosu všem „neloajálním“ Američanům, že je čeká koncentrační tábor, pokud nebudou souhlasit s kroky americké vlády. Wesley Clark jmenovitě vyzval k detenci podezřelých osob z ideologické a politické opozice vůči americké vládě.
Wesley Clark ve videu navrhuje i něco, co by se dalo nazvat „domovními důvěrníky“, když uvádí, že někteří naturalizovaní Američané nebo jejich děti nejsou v USA šťastní a cítí vůči zemi zášť, protože nemají práci, nebo nemají dívku a proto je třeba je sledovat a pomoci jim, aby se dostali zpátky do americké komunity. Prostě role velkého bratra, který to myslí dobře. To znamená dozor, odposlechy, špiclování, sledování.
Wesley Clark uvedl: „Musíme identifikovat lidi, kteří se s nejpravděpodobněji budou radikalizovat. Musíme tomu učinit přítrž na samotném počátku!“ Dále generál uvedl, že i Velká Británie, Německo a Francie budou muset přehodnotit politiku na svých národních úrovních ve vztahu k internaci osob, které se radikalizují podobným způsobem jako v USA. Tedy jasný příkaz z USA směrem do Evropy. Dají se proto brzy i v Česku očekávat politické kroky vedoucí ke kriminalizaci opozice, opozičních hnutí, názorů a v neposlední řadě serverů.
Toto skandální prohlášení je oficiálně dáváno do souvislosti se střelbou ve městě Chattanooga ve státě Tennessee, kde byli postříleni čtyři příslušníci námořní pěchoty [2]. Útočníkem byl Muhammad Youssef Abdulazeez, americký občan, ovšem občan Jordánska narozený v Kuvajtu. Střelba je dávána do souvislosti s dalším nepovedenou false flag operací FBI, kdy vyšetřovatelé se snaží dokázat, že nešlo o teroristický čin, ale o reakci způsobenou na nadměrné užívání léků a opiátů.
Střelba je nyní využívána některými americkými politiky pro legalizaci koncentračních a sběrných táborů v USA, které by měli být doplňkem amerického globálního chudnutí. Infrastruktura táborů, které již od roku 2000 připravuje americká federální agentura pro mimořádné události (FEMA) [3], je navržená tak, že umožní jejich využití jako pracovních táborů a samostatných výrobních jednotek nezávislých na financování ze strany federální vlády. Americké výdaje na sociální smír dosahují rok od roku vyšších částek, takže přemístění chudých lidí do koncentračních táborů vyřeší doslova orwellovským způsobem dva problémy: Snížení nezaměstnanosti a likvidaci opozice. Takové řešení už zde jednou v historii bylo, německé pracovní lágry za II. sv. války nebo ruské gulagy fungovaly na stejných principech. Stejná slova použil i prezident Obama, který ve videu níže vysvětlil potřebu „prodloužené vazby“ pro ty Američany, kteří by mohli v budoucnu něco špatného provést a není je možné zatím odsoudit, protože ještě nic neprovedli…
[VIDEO] Obama vysvětluje potřebu preventivních internačních táborů pro Američany… aby se nemohli v budoucnu dopustit něčeho špatného…
Wesley Clark je bývalým vrchním velitelem NATO a velitelem ozbrojených sil v Evropě, osobně řídil bombardování Jugoslávie v roce 1999. Wesley Clark patří do mocenského křídla válečných jestřábů v Pentagonu, které se zformovalo za vlády Billa Clintona v 90. letech. Do této mocenské skupiny patří i bývalá ministryně zahraničí USA Madelaine Albright.
Budování koncentračních táborů probíhá v USA na plné obrátky a alternativní média o tomto přináší zprávy už posledních 15 let. Až dosud se tyto informace označovaly za konspirace ze strany mainstreamu, ale projev Wesleyho Clarka na MSNBC odkryl všechny karty. Internační tábory mají být řešením pro všechny neloajální Američany. Kdo nemá rád McDonald’s, není loajální Američan, asi bude extrémista. Kolik může být v USA „neloajálních“ Američanů, tedy těch, kteří nesouhlasí s politikou amerických vlád? Ta čísla půjdou do milionů.
-VK-
Šéfredaktor AE News