• Vybrat den

    Listopad 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Korupčníčka Čaputová bojuje proti korupcii

    13-12-2021 Zem & Vek 142 738 slov zprávy
     

    Najvplyvnejšia žena sveta Čaputová ide bojovať proti korupcii, hoci sama má korupčne získanú advokátsku skúšku a celý čas je korumpovaná mimovládnym sektorom.

    „Korupcia je globálny fenomén a ovplyvňuje všetkých rovnako, podobne ako klimatické zmeny.“ Výrok Čaputovej počas virtuálnej diskusie o prevencii a boju proti korupcii. V otázke boja proti korupcii je podľa nej dôležité, aby orgány a inštitúcie bojujúce proti tomuto fenoménu riadili dôveryhodní ľudia.

    Keď spomína dôveryhodných ľudí, tak samotná Čaputová má bez najmenších pochybnosti korupčným spôsobom získanú advokátsku skúšku. V čase keď mala vykonávať koncipientsku prax, mala založenú aj živnosť ….  Keď to vyšlo najavo počas prezidentskej kampane, tak narýchlo požiadala o vyškrtnutie zo zoznamu advokátov.

    Tiež sú veľmi vážne pochybnosti o legálnosti nadobudnutia jej právnického titulu, keďže ho dostala bez toho, aby vôbec napísala nejakú diplomovú prácu.

    Čaputová stvorila iba tzv. vedecké publikácie, pričom išlo o brožúrky, ktoré majú asi 30 strán banálneho textu, ktoré publikovala len preto, aby takto mohla inkasovať peniaze od Nadácie otvorenej spoločnosti, ktorá za tieto údajné vedecké publikácie Čaputovej platila honoráre. Už len chýbalo, aby sa začala titulovať ako vedec, čo do určitého času vykrikoval jej volebný súputník podvodný vedec Mistrík.

    Spomenúť tiež treba volebnú korupciu, keď na kampaň použila niekoľko násobne viac finančných prostriedkov než dovoľoval zákon.

    Mesiac dozadu sme mohli sledovať ako Čaputová korupčne presadila svoju dcéru za modelku, u  módneho návrhára, ktorý má s prezidentskou kanceláriou exkluzívnu zmluvu na obliekanie prezidentky.

    Čaputová je však od svojho politického vykreovania systematicky korumpovaná zahraničnými mimovládkami, ktoré jej udelili Goldmanovu environmentálnu cenu, ktorej súčasťou je aj finančná podpora 175 tisíc dolárov, čo je modus operandi, spôsob akým zahraničné mimovládky financujú svojich agentov, ktorí následne kandidujú na najvyššie vládne posty, a v týchto funkciách potom slúžia ako marionetky svojim sponzorom.

    Neveríte, pár príkladov zo zahraničia:

    Luis Macas (Ekvádor) environmentalista a aktivista. Po zisku Goldmanovej ceny sa stal ministrom poľnohospodárstva a v roku 2006 kandidoval na prezidenta.

    Marina Silva (Brazília) environmentálna aktivistka. Po zisku Goldmanovej ceny sa stala ministerkou a kandidovala na prezidentku Brazílie.

    Jean-Baptiste Chavannes (Haiti) aktivista. Po zisku Goldmanovej ceny kandidoval na prezidenta Haiti.

    Albena Simeonova (Bulharsko)  environmentálna aktivistka. Po zisku Goldmanovej ceny  sa stala podpredsedníčkou Bulharskej strany zelených.

    Rudolf Amenga-Etego (Ghana)  právnik a environmentalista. Po zisku Goldmanovej ceny sa stal poslancom parlamentu a politickým lídrom.

    A ďalší a ďalší, ktorí bez najmenších pochybnosti korumpovaní mimovládnym sektorom, potom kandidujú na najvyššie štátne funkcie, z ktorých presadzujú zvrátené ideológie svojich sponzorov.

    A Čaputová, osoba z tejto globálnej korupčnej schémy ide na Slovensku viesť boj proti korupcii???

    Len pár dni dozadu tí istí sponzori, ktorí jej dali Goldmanovu cenu a dosadili ju do funkcie prezidenta, ju označili vo svojom médiu za jednu z najvplyvnejších žien sveta. Čo je len ďalší príklad fungovania tejto mega politickej korupcie.

    Môže superKorupčníčka, momentálne sediaca na vrchole pyramídy moci, dvíhať zástavu boja proti korupcii?

    V našich pomeroch, žiaľ, zatiaľ sa tvári, že môže, ale práve normálnym ľuďom sa z toho dvíha žalúdok.

    Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

    CHCEM PODPORIŤ

    Zdroj: stefanharabin.blog.pravda.sk

    Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
    Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
    ZDIEĽAJTE ČLÁNOK
    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑