„Odborníci navrhují“, aby se vaše životní úroveň snížila o více než 85 %. (Foto: Flickr)
Zpráva o budoucnosti cestování a cestovního ruchu, jejímž spoluautorem je cestovní kancelář Intrepid Travel a The Future Labs Institute, předpokládá budoucnost hluboce ovlivněnou změnou klimatu a omezením turistického cestování v boji proti ní.
„Udržitelná budoucnost cestování“ varuje před „vymíráním cestování“, kdy některé oblasti postihnou tak radikální změny klimatu, že tam veškerý cestovní ruch zanikne, a před „osobními uhlíkovými povolenkami“, které omezí četnost povoleného cestování.
Ze zprávy (omluvte délku, zvýraznění přidáno):
Uhlíkové pasy
Osobní limit emisí uhlíku se stane novou normou, protože politika a hodnoty lidí budou hnacím motorem éry velkých změn.
Jak ukazuje celosvětový turistický boom, frekvence, s jakou můžeme létat, je opět zdánlivě neomezená.
Pokud nám to svědomí a rozpočet dovolí, můžeme bez obav nasedat do letadel a přesouvat se z jednoho místa na druhé. To se však změní. „Na současné trajektorii můžeme očekávat, že frekvence, s jakou mohou jednotlivci cestovat, se bude snižovat a uhlíkové pasy změní turistickou krajinu,“ říká Raymond [Martin Raymond, spoluzakladatel Future Laboratories].
Osobní uhlíkové povolenky by mohly pomoci omezit emise uhlíku a snížit celkovou stopu cestování.
Tyto povolenky se budou projevovat jako pasy, které budou lidi nutit, aby své uhlíkové emise rozdělovali v souladu s globálním rozpočtem na emise uhlíku, který do roku 2050 činí 750 miliard tun.
Do roku 2040 můžeme očekávat omezení množství povolených cest ročně.
„Odborníci navrhují, aby jednotlivci v současné době omezili své emise uhlíku na 2,3 tuny ročně, což odpovídá zpáteční cestě z brazilského Ria de Janeira do saúdskoarabského Rijádu. Průměrná uhlíková stopa v USA však činí 16 tun na osobu za rok, v Austrálii 15 tun a ve Velké Británii 11,7 tuny. To je v ostrém kontrastu s tím, jak se možná budeme cítit v budoucnosti, kdy se cestovatelé v roce 2040 budou muset vzdát zážitků, které jim rozšíří obzory a které dnešní turisté tak rádi přijímají.“
Pro všechny praktické účely se vaše emise uhlíku budou shodovat s vaší spotřebou energie, plus minus v poměrně úzkém pásmu účinnosti (pokud nedojde k nějakému průlomu v oblasti čisté energie, a jedinou životaschopnou energii, kterou máme, jadernou, klimatický kult za čistou nepovažuje).
Jinak řečeno: Vaše životní úroveň je vaše spotřeba energie. Snížení spotřeby energie ve společnosti je totéž jako snížení její životní úrovně.
S tímto vědomím se podívejme na čísla, která uvádí zpráva Sustainable Future for Travel:
„Odborníci navrhují, aby jednotlivci v současné době omezili své emise uhlíku na 2,3 tuny ročně.“
V následující tabulce je přesně uvedeno, o kolik se bude muset snížit životní úroveň obyvatel jednotlivých zemí, aby byla splněna doporučená kvóta emisí uhlíku stanovená nevolenými odborníky. To je úroveň „degresivního růstu“, která bude zapotřebí ke splnění cílů klimatických alarmistů, kteří se opírají o neověřitelné předpoklady, svévolné počítačové modely a kteří záměrně ignorují a potlačují protichůdné údaje.
Jak vážně myslí naši představitelé a politici snížení životní úrovně občanů až o 85 %?
Zde je kanadský ministr životního prostředí Steven Guilbeault, který poněkud bezstarostně potvrzuje, že vláda omezí spotřebu zemního plynu, aby bojovala proti změně klimatu:
Reportér: Bude omezeno množství zemního plynu, které můžete v zimě spotřebovat?
Guilbeault: Ano, rozhodně, tak vypadá boj proti změně klimatu.
Celý klip:
Canadian Environment Minister Steven Guilbeault rather blithely answering a reporter who asked "will the government limit natural gas usage in the winter?"
(Short answer: "Of Course! That's What fighting climate change looks like!")
Watch: pic.twitter.com/sau9p2CMnW
— Mark Jeftovic, The ₿itcoin Capitalist (@StuntPope) November 25, 2023
(Dnešní příspěvek je výňatkem ze sekce „Eye on Evilcoin“ makro přehledu Bitcoin Capitalist z tohoto měsíce).
Protože si myslíme, že CBDCs budou nevyhnutelně spuštěny jako osobní kvóty uhlíkové stopy nebo se do nich promění.
Právě teď to, čemu říkáme „fiat peněžní systém“, používá dluh jako peníze. To už není udržitelné, takže očekáváme pokus o změnu toho, co volně označujeme jako „peníze“, ze symbolických tokenů krytých dluhem na sociální kreditní skóre, kryté osobními kvótami uhlíkové stopy.
Rozšířením tohoto tématu je pravděpodobně další zpráva Future Labs o „neokolektivismu“, která nám může napovědět, jak se tvůrci politiky pozdní fáze globalismu budou snažit předejít volnému trhu a univerzálním lidským právům pomocí „jsme v tom všichni společně“, což je v podstatě komunismus:
„Společnost čelí masové reorganizaci. Spotřebitelé, sjednocení hodnotami empatie a společenství, se vyhýbají individualismu ve prospěch aliancí, které decentralizují průmyslová odvětví a přerozdělují moc ve velkém měřítku“.
LS:N Global a Future Laboratories vypadají jako rádoby Světové ekonomické fórum. Spousta zájmen na stránce „Tým“ a velké příklony k eufemistické řeči WEF, díky níž technokratický komunismus zní vlídně a módně.
Zdroj: bombthrower.com