Karel Bek přináší z Koronapřevratu dosud nejpřesněji seřazené šokující informace o prosincovém vraždění... více čtěte zde
Západní armády postupně ovládají ve stále větší míře homosexuálové a transsexuálové. Zvláště ve Spojených státech je počet homosexuálů a lidí s podobnými úchylkami "stvořených" LGBT ideologiií ve velitelských funkce velmi vysoký a stále stoupá. V současnosti zastávají v Americe 1303 vedoucích funkcí (0,25 %), a to jde jen o ty, kteří otevřeně deklarovali svou deviantní sexuální identitu.
Nárůst oproti loňskému roku představuje 10 % a od roku 2017 191 %, tedy téměř trojnásobek.Vvýčet deseti států USA s největším počtem LGBT volených funkcionářů je dostatečně vypovídající:
Kalifornie – 186, Pensylvánie – 71, Illinois – 65, Massachusetts – 57, Michigan – 55, Washington – 47, New York – 45, Florida – 44, Minnesota – 42, Ohio – 41. Naopak minimum lidí s touto úchylkou mají Americká Samoa, Panenské ostrovy, Severní Mariány - 0, Alabama, Idaho a Wyoming – po 1, Jižní Karolína a Guam – po 3, Portoriko, Severní Dakota, Mississippi – po 4, Louisiana a Havaj – po 5.Demokratická strana USA má 922 takových členů, zatímco Republikánská strana jen 35.
V Evropě zatím počet takto orientovaných ústavních činitelů zatím nespočítali, protože naopak sledují politické lídry s tzv. LGBT předsudky. Evropa je světovým lídrem v počtu otevřeně homosexuálních politických lídrů, kteří jsou u moci. Tři z nich v současnosti vedou vlády Irska, Srbska a Andorry.
V Lotyšsku se prezident Edgars Rinkievičs stal v roce 2023 první homosexuální hlavou státu, která se otevřeně přihlásila ke své "orientaci". Bývalá islandská premiérka Johanna Sigurdardottir se stala první homosexuální předsedkyní vlády na světě, když se ujala funkce v roce 2009 a otevřeně se ke své úchylce přihlásila.
Rozhovor Petra Hájka s Kateřinou Konečnou zdaleka ne jen o nedávném úspěchu formace STAČILO!, ale především o realitě situace na unijní i domácí vlastenecké scéně a směřování českých komunistů, kteří, zdá se, se zvedají z popela
Sledujte ve středu 3. července od 18:00 hodin či kdykoli poté!
Bývalý belgický premiér Elio Di Rupo se v roce 2011 stal prvním homosexuálním mužským předsedou vlády země EU, jenž se veřejně ke své deviaci přiznal. Xavier Bettel se stal druhým otevřeně homosexuálním předsedou vlády v EU, když se v roce 2013 ujal funkce lucemburského premiéra. Bettel a jeho dlouholetý partner byli mezi prvními homosexuálními páry, které využily svého práva uzavřít manželství.poté, co se Lucembursko v roce 2015 stalo devátým státem EU, který uzákonil práva na manželství osob stejného pohlaví. Bylo to poprvé, co se úřadující lídr země EU "oženil" s osobou stejného pohlaví.
Irský politik Leo Varadkar zastával funkci předsedy vlády v letech 2017–2020, čímž se stal prvním irským homosexuálním premiérem. Funkce se opět ujal v roce 2022 na základě dohody o rozdělení moci v rámci vládnoucí koalice.
Edgars Rinkievičs, který složil přísahu jako prezident Lotyšska v červenci 2023, byl prvním vysoce postaveným politikem v pobaltských státech, který se jako hlava státu veřejně zasazoval za práva LGBT. V roce 2014 zveřejnil na Twitteru příspěvek, který se rychle stal virálním: "Jsem hrdý na to, že můžu říct, že jsem gay."
Předsedkyně srbské vlády Ana Brnabićová se v roce 2017 otevřeně přihlásila ke své lesbické orientaci. Francouzský prezident Emmanuel Macron, v lednu 2024 jmenoval homosexuála Gabriela Attala novým předsedou vlády. Ve Francii je to poprvé, co tuto funkci zastává LGBT osoba (zůstane-li jí ovšem i po nedělním druhém kole parlamentních voleb, je velmi nepravděpodobné),
Homosexuální epidemie se nevyhnula ani západním armádám. V roce 2018 think tank RAND Corporation poprvé spočítal počet příslušníků LGBT komunity v řadách ozbrojených sil USA. A ukázalo se, že jich je poměrně málo - 6,1%. Z vojenského personálu, který se v průzkumu RAND označil za LGBT, se 0,6 % identifikovalo jako transsexuální osoby. Mezi těmi, kteří se označili za LGBT, bylo více žen než mužů. Nejvyšší koncentraci LGBT osob mělo námořnictvo - 9,1%. Celkový počet LGBT amerických vojáků byl již tehdy výrazně vyšší, neboť mnozí z nich svou homosexuální identitu ještě skrývali.
Homosexuálové v americké armádě byli poměrně dlouho neoblíbení. Sedmnáct let (od roku 1993) platil v USA zákon Don't ask, don't tell, podle něhož měli homosexuálové obou pohlaví přísný zákaz sloužit v ozbrojených silách, pokud neskrývali svou sexuální orientaci. Zákon také vyžadoval, aby se velitelé zajímali o orientaci svých vojáků a v případě potřeby přijali disciplinární opatření až po propuštění a odebrání všech výsad. Barack Obama, který zákon v roce 2010 zrušil, se stal ikonou pro LGBT komunitu.
Případy přijetí homosexuálů do ozbrojených sil USA často doprovázely sexuální skandály. Sexuální násilí v americké armádě (nejen mezi homosexuály) je běžným jevem. „Americká armáda vyvinula úsilí najmout a vyškolit více než 2 000 odborníků, kteří se věnují prevenci sexuálních útoků a jiného škodlivého chování ve svých řadách. Tento krok následuje po přibližně 25procentním nárůstu sexuálních útoků v armádě, které se v roce 2021 týkaly přibližně 35 900 příslušníků aktivní služby, přičemž v roce 2018 jich bylo přibližně 28 600,“ uvádí se ve zprávě, kterou nedávno zveřejnila Americká psychologická asociace.
Jedním z nejznámějších amerických vojenských sexuálních skandálů, který zasadil další ránu pověsti americké armády, je příběh Chrise Becka, příslušníka amerického námořnictva SEAL, který se ihned po odchodu do důchodu najednou stal Christinou Beckovou. Chris Beck odešel ze služby v roce 2011, několik měsíců před tím, než jednotka, ve které sloužil, speciální skupina rychlého nasazení DEVGRU, provedla operaci na odstranění Usámy bin Ládina.
Takové velení armády musí protivníkům opravdu nahánět... co vlastně?
Po změně pohlaví napsala Christina Becková knihu Princezna bojovnice, ve které prozradila, že se vlastně celý život cítila jako žena. Z image drsného chlapa se zbraní v ruce, připraveného kdykoli provést smrtící misi pro dobro své země, nezbylo nic. Nyní Christina vypadá jako žena v domácnosti, která má ráda krátké sukně a boty na vysokém podpatku. Nábor homosexuálů do NAVY SEAL se od případu změny pohlaví Chrise Becka ztrojnásobil.
V posledních letech se příslušné statistiky nezveřejňují, ale otevřená podpora LGBT vojáků ze strany nejvyšších představitelů USA naznačuje, že jejich počet v armádě výrazně vzrostl. 1. června 2024 Ministr obrany USA Lloyd Austin během svého vystoupení na 10. výroční oslavě Měsíce hrdosti LGBT v Pentagonu řekl: „Ctíme službu, oddanost a oběť příslušníků komunity LGBTQ+, kteří dobrovolně brání naši zemi. Jejich hrdá služba zvyšuje sílu Ameriky. Jejich přínos pro naši národní bezpečnost je obrovský… Abychom mohli chránit naši zemi a vyhrávat války, musí zůstat řady americké armády otevřené pro všechny, kteří chtějí sloužit.”
Prezident USA Joe Biden 26. června 2024 omilostnil tisíce amerických vojenských veteránů, „kteří byli neprávem odsouzeni za to, že během služby v armádě zůstali věrni své sexuální identitě“. "Tisíce příslušníků armády s orientací LGBTQ+ byli nuceni odejít z armády kvůli své sexuální orientaci nebo genderové identitě," napsal Biden na instagramu. Dnes využívám své pravomoci udělovat milost, abych omilostnil některé bývalé příslušníky služby, kteří byli odsouzeni jen proto, že byli sami sebou” uvedl Biden.
Pozadu nezůstala ani viceprezidentka Kamala Harrisová: "Každý v naší zemi by měl mít svobodu otevřeně a hrdě milovat ty, které miluje, včetně našich statečných příslušníků armády, kteří obětují tak mnoho."
Potáhne NATO na Rusko pod duhovou vlajkou?
Sex osob stejného pohlaví v americké armádě tedy nejenže není zakázán, ale je vítán i na nejvyšší úrovni. Homosexuální "inovaci" v americké armádě se vyrovnají i armády NATO. Výbor NATO pro genderovou perspektivu (NCGP) každoročně organizuje konference „jako součást pokračujícího úsilí o posílení a podporu iniciativ v oblasti uplatňování genderového hlediska, inkluzivnosti a rozmanitosti“. Loni na jaře generální tajemník NATO Jens Stoltenberg nahrál video u příležitosti „Mezinárodního dne proti homofobii“.
„Síla NATO je v naší rozmanitosti, proto je důležité zamyslet se nad mimořádnou rozmanitostí našeho obyvatelstva a oslavit ji. Vážím si každého člena komunity LGBT a jsem hrdý na to, že se můžu nazývat vaším spojencem,“ řekl Stoltenberg.
Po vyslechnutí Stoltenbergova plamenného projevu Luca Volonte, známý italský politik a bývalý poslanec italského parlamentu, na sociálních sítích napsal: "Vyvstává otázka: bude nás NATO bránit před našimi nepřáteli, nebo na nás chce samo zaútočit LGBT armádou?"
Přední západní vojenský analytik Martin van Creveld na danou otázku odpověděl:
„Muži rádi bojují a ženy mají rády armádu. A nemá to nic společného s politikou ani s ničím jiným – jen s tím, co Španělé nazývají cojones – tedy koule. Válka jako taková je zakořeněna v lidské přirozenosti, protože existují muži s „cojones“ a ženy, které mají takové muže rády. Velmi jednoduché.”
Luca Volonte se oprávněně obává, že NATO začne útočit na konzervativní evropské země s vytasenými duhovými bajonety.
Britský sociolog Noah Karl očekává, že vedení NATO zvýší tlak na prosazování agendy LGBT také v Turecku, Polsku a dalších zemích aliance, které si stále zachovávají tradiční přirozené hodnoty.
Je naprosto zřejmé: Přibývající duhové vlajky nad zeměmi kolektivního Západu přesvědčivě ilustrují jeho jako rakovina se šířící dekadenci a úpadek.
Karel Bek přináší z Koronapřevratu dosud nejpřesněji seřazené šokující informace o prosincovém vraždění... více čtěte zde
Ivan David komentuje zoufalou snahu Washingtonu zabránit zemím Jižní Ameriky v užší spolupráci s Ruskem,... více čtěte zde