• Vybrat den

    Listopad 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Poplach v Praze: Hrad prý začíná používat slovník Aeronetu. Neziskovky zrušily pomlázku a nahnaly trolly do práce!

    28-3-2016 Zem & Vek 317 1358 slov zprávy
     

    Poplach v Praze: Hrad prý začíná používat slovník Aeronetu. Neziskovky zrušily pomlázku a nahnaly trolly do práce!


    Situace v Praze je vážná. Chystaný příjezd čínského prezidenta zcela obrátil hlavní město vzhůru nohama, a to zejména po ideologické a politické stránce. Pražská kavárnická „havlérka“ (odvozenina od slova „galérka“, tedy podsvětí) je úplně vztekem bez sebe a nezůstává jen u zoufalých výkřiků. Po útoku barvami na pouliční výzdobu v podobě čínských vlajek přichází také útok na alternativní média a kancelář prezidenta republiky. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček uvedl na svém Twitteru výrok tohoto znění:



    Pan prezident narovnal České republice páteř a vrátil zemi hrdost po smutném období lokajského čecháčkovského přikrčení v režii TOP 09.



    Před malou chvílí se nám ozval do redakce jistý pán, který se představil jako nezávislý novinář, který vyzvídal, jestli naše redakce AE News konzultuje s Pražským hradem mediální prezentaci příjezdu čínského prezidenta do Prahy s poukazem na to, že mluvčí prezidenta používá stejný výrazový slovník o lokajích jako náš server. Často totiž hovořím na Svobodném rádiu a píšu o lokajském postavení české loutkové vlády, takže ta příměrová shoda prý vybízí k jakési myšlenkové spojnici mezi AE News a Pražským hradem.


    3-P201501060353801.jpeg
    Jiří Ovčáček, mluvčí prezidenta republiky Miloše Zemana

    Naše redakce s kanceláří prezidenta republiky nic nekonzultuje, ovšem pokud dochází k souznění používaného slovníku ve vztahu k servilitě vlád, potom nemůžeme souhlasit s tím, že by předchozí vláda premiéra Nečase byla více lokajská, než ta současná. Uvážíme-li, že bývalý premiér byl sestřelen ze své funkce právě kvůli své návštěvě v Moskvě, kde dojednával dostavbu Temelína, je takové tvrzení poněkud zvláštní. Současná vláda je sice otevřenější ke spolupráci s Čínou, ale o to více je ve vleku Bruselu a bruselských sankcí proti Rusku, kde desítky českých průmyslových podniků přišly o své trhy v důsledku protiruských sankcí.


    Vláda servilů nadále trvá

    Úloha TOP 09 je silně přeceňována, pokud jde o jakýsi odpor vůči euroasijskému křídlu globalizátorů. Ohnutá záda české vlády nadále trvají, Česká republika nedělá suverénní politiku a ČR se vměšuje do záležitostí cizích zemí. Stačí se podívat na Ukrajinu a české sankce proti Krymu a jejím občanům. Česká vláda dodala Kyjevu vojenskou výstroj, vojenské boty a další výbavu pro ukrajinskou armádu. To je vměšování přímo ukázkové, protože do těch uniforem a bot byli navlečeni ukrajinští odvedenci, které potom kyjevská junta poslala zabíjet civilisty na Donbas ovládaný povstalci.


    655940f7-8ec3-4551-9fc9-ab483273587e.jpg
    Billboard vítající čínského prezidenta vedle reklamy na Kaufland…

    Výrok pana Ovčáčka bych chápal tak, že pokud došlo k narovnání zad, tak jedině a pouze zad prezidentského úřadu ve vztahu k vládě. Ovšem nikoliv ve vztahu k předchozímu prezidentovi, který svým odporem vůči podpisu Lisabonu rozhodně nemohl být označen za lokaje. Prezident Zeman nastartoval vlastní prezidentskou politiku ve vztahu k zahraničí, protože cítí silný mandát od voličů. Je to zcela logické. Prezident Zeman není politická figura klasického střihu, je to lidový prezident. A z tohoto titulu pramení silný morální rámec k tomu, aby mohl mluvit do zahraniční politiky země. Voliči prezidenta zvolili přímo, prezident proto svůj mandát vykonává přímo, a také přímo se zodpovídá jen svým voličům, nikoliv stranickým sekretariátům, za které kandidovali ostatní politici, kteří se ucházeli o post přímo voleného prezidenta.


    Globalisté přijedou do Prahy demonstrovat převzetí moci od USA

    Příjezd čínského prezidenta do Prahy je velký problém. Jedna z největších figur euroasijského křídla globalistů je pod přímou kontrolou globálního prediktora. Miloš Zeman je v roli globálního emisara a místodržitele ve Střední Evropě. Je to on, kdo je vybrán jako ústřední postava a hostitel čínského prezidenta Si Ťin-pchinga. Z hlediska symboliky jde o velmi vážnou věc a diplomatickou facku euroatlantickým strukturám v celé Evropě. Přípravy na uvítání prezidenta Číny totiž překračují v mnoha ohledech manévry na přivítání prezidenta USA. Není to náhoda, je to symbolická demonstrace významu návštěvy. Čína už není jen nějakou asijskou zemí, odkud se dováží čínské propisky a zboží pochybné kvality. Čína přebírá vedoucí úlohu ve světě, zatím jen po stránce ekonomické. Po stránce vojenské zatím ještě ne. Neziskovky v Praze jsou z toho úplně vyvedené z míry a zoufale vytahují na obranu lidských práv, které Čína prý pošlapává hlavně v Tibetu, svůj nejtěžší kalibr, tzv. morální odkaz Václava Havla. Jenže s ním je to špatné.


    image-20141202-20568-mnl8iw.jpg
    Odkaz Václava Havla zůstává ve Washingtonu, a tam také zůstane.

    Odkaz Václava Havla v Česku umírá. Pomalu, ale jistě. Odhalení jeho busty ve vstupní hale amerického Kongresu byl velmi nešťastný nápad, při zpětném pohledu se ukazuje, že to udělalo více škod, než užitku. Došlo tím k ocenění „oblíbeného psíka“ amerických elit, podobně jako když vám chcípne pes a vy si ho necháte vycpat a postavíte si ho na stolek. Úplně stejně si americké elity vycpali Václava Havla a postavili si ho na sokl u sebe doma jako připomínku hodného pejska, který jim často chodil škrabat ke dveřím a byl vždycky tak moc roztomilý. To mají mazlíčci rádi. Zní to otřesně, ale i člověk s ohnutými zády, servilními postoji a lokajským chováním může připomínat psa. A i takový člověk může být po své smrti oceněn způsobem, který není důstojný, spíš bizarní.


    Václav Havel a jeho posmrtná úloha „vycpaného psíka“

    Představte si, že by prezident Bambusové republiky dělal ve své zemi všechno podle notiček české vlády. Jezdil by do ČR na návštěvy, všude by se klaněl, usmíval a kritizoval zemi, odkud přichází, jak špatně se v ní žilo, a jak je to dobře, že ČR do Bambusové republiky přinesla svobodu, hypotéky a nezaměstnanost. A tento prezident by jednoho dne zemřel a ČR by mu odhalila bustu přímo ve vstupní hale do Poslanecké sněmovny. A když přijdou do sněmovny na exkurzi děti ze základní školy, tak paní učitelka řekne: „A tady děti, tady je busta prezidenta Bambusové republiky!“ A jedno ze zvídavých dětí se zeptá: „A proč ten pán má bustu tady a ne doma?“ A paní učitelka se zamyslí a řekne: „Protože ten pán byl naší zemi moc dlužný, eh… chci říct vděčný, měl nás rád a hodně sem jezdil. A když byla naživu, udělal doma ve své zemi pro nás, co nám na očích viděl. Takový to byl hodný pán!“ Zkrátka busta postavená na špatném místě vypovídá o člověku mnohem víc, než celý životopis dotyčného, kterého busta ztvárňuje.


    havel-a-bush.jpg
    Hodný pán, co měl rád jednu cizí zemi natolik, že mu v ní za odměnu odhalili bustu po jeho smrti…

    Pražské neziskovky proto šílí. Vyrojily se desítky billboardů s Václavem Havlem a Dalajlámou, příznivci TOP 09 měli schůzku v americkém centru v Praze, kde ladili notičky proti příjezdu čínského prezidenta. Už od rána nastoupili do práce trollové placení Open Society Fund v Praze. Nově máme informaci, že mají kancelář v Jungmannově ulici v jednom z domů, kam chodí pravidelně od 9. hodin ráno v pracovní dny. Trolují zejména na serverech české alternativy, rozvrací diskuse. Jejich vysoká aktivita je dnes způsobena právě příjezdem čínského prezidenta, který de facto přijíždí symbolicky ochránit českého prezidenta před útoky havlérky, která se snaží v politických kruzích znovu oživit debatu o zrušení přímé volby prezidenta v ČR. Miloš Zeman je však pod ochranou globalistů a mnoha lidem v okolí Pražské kavárny to zatím nedošlo.


    Proces globalizace je nezastavitelný, ale má mnoho směrů a podob, které mohou mít pro český národ katastrofální důsledky. Na příjezd čínského prezidenta je potřeba se dívat jako na demonstraci moci a silových pozic euroasijského křídla globálního prediktora a jde o varování americkým elitám v Evropě. Čína přebírá pozici světového ekonomického leadera, ale nebude dlouho trvat a převezme i pozici vojenskou. Při vítání Číny je potřeba se mít na pozoru, aby nešlo o vítání budoucího hegemona, který si v ničem nezadá s tím americkým. Čína totiž sleduje jen své zájmy a když padají říše, na jejich troskách vyrůstají nové.


    -VK-


    Šéfredaktor AE News


    Stáhněte si článek v PDF

    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑