Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov oznámil, že Moskva nemá námitky proti návrhu Donalda Trumpa na vytvoření bezpečných zón uvnitř Sýrie, kde bude vysídleným Syřanům nabídnuto dočasné útočiště, humanitární pomoc a především bezpečnost. Na tomto postupu se dohodli Vladimir Putin a Donald Trump během jejich vůbec prvního telefonického rozhovoru, který proběhl minulou sobotu. Je to první příklad a první vlaštovka spolupráce mezi vůdci a gosudary svých národů. Ruská televize RT přinesla k celé věci krátkou analýzu a optimismus je vidět i na redaktorech televize RT. Spolupráce Ruska a USA je hlavním procesním nástrojem stabilizace bezpečnostní situace nejen na Blízkém Východě, ale v celém světě. Trump v sobotu volal s Vladimirem Putinem osobně, protože tuto věc nechtěl přenechat Rexu Tillersonovi, ministru zahraničí USA. Trump v neděli uvedl, že „důležité věci si dělá zásadně sám, na ty ostatní má lidi“. Tento výrok je snad nejdůležitějším indikátorem stavu americké moci. Trump má okolo sebe lidi, kterým nedává tolik důvěry, aby dělali „důležitá rozhodnutí“.
Spolupráce Ruska a USA na stabilizaci situace v Sýrii bude počátkem konce migrace do Evropy. Donald Trump tak plní další ze svých slibů a pokud bude naplňovat i nadále své sliby ohledně přátelství s národy, nevměšování se do cizích států a bude se nadále zasazovat o normalizaci vztahů s Ruskem, potom je to cesta k zajištění stability ve světě. Donald Trump nebude usilovat o odstranění Bašára Asada, tato politika destabilizace Blízkého Východu přinesla migrační krizi mohutných rozměrů a zahraniční politika USA se bude pod Trumpem definovat jako „Křížová výprava“ proti muslimům a islamistickým hrozbám. Tomu můžeme jenom tleskat a je jisté, že neziskovky, liberální média a globalisté nenechají na Trumpovi za tyto kroky nit suchou. V USA jeho kroky vyvolávají zděšení mezi liberály, ovšem poslední průzkum Rasmussen přinesl překvapivou zprávu, že 57% Američanů schvaluje Trumpův ban na cesty muslimů ze 7 zemí do USA a pouze 33% Američanů s tímto zákazem jednoznačně nesouhlasí [1].
„Donald Trump vzal velkou palici a s obrovským nápřahem s ní praštil do obličeje naší multikuturní společnosti.“ Takto si o víkendu posteskla Dana Bash, moderátorka CNN, která je zarytou odpůrkyní Donalda Trumpa. Zákaz na vstup muslimů do USA ze 7 zemí kritizovala i Evropská unie, protože mnoho občanů v EU má dvojí občanství, nejvíce se to týká asi Francie, Velké Británie a Německa. Takže Iráčan s britským pasem se prostě do USA nedostane, protože má irácký původ. Toto rozhodnutí pochází podle informací ze CIA, která Trumpovi předala složku o tom, že v evropských zemích jsou „spící smečky“, což je výraz pro generační džihádisty, kteří přijdou do západní země, založí rodinu, mají práci, zdánlivě se integrují, ale po 15 nebo 20 letech je džihádistická buňka aktivuje a pošle je provést útok do 3. země západního světa. Útoky ve Francii v listopadu 2015 na klub Bataclan toto jenom potvrdily, útočníci měli vazby na Belgii a krytí jim poskytovala místní muslimská komunita.
Jednou muslim, navždy terorista. Takový radikální názor zaznívá mezi operativci CIA, kteří čerpají informace z událostí v Pákistánu. Tam se ukázalo, že přímo pákistánská armáda a tajné služby skrývaly Usámu Bin-Ladina v domě naproti budově akademie pákistánské armády. Po tomto zjištění došlo k roztržce mezi Pákistánem a Obamovo administrativou, která byla mediálně ututlána, ale pouze to ukázalo na to, že muslimové nemohou být spojencem, protože košile je bližší než kabát. Usáma Bin-Ladin byl asset americké CIA, na kterém Bushova administrativa vystavěla celý falešný příběh o 11. září. Trumpova administrativa si musela uvědomit, že úpadek vlivu USA na světové dění je přímo souvislý s globalizací uvnitř USA. Nasunování nelegálních migrantů do USA probíhalo tak dlouho a tak intenzivně, že politici v rámci korektismu už ani nepřipouští, že by se měli deportovat, protože na nich stojí podstatná část ekonomiky země, a to hlavně na jihu USA.
Jsou však migranti a migranti. Jedni přináší do země technologie, know-how, vědu a umění, ale jiní nic nepřináší, ale berou. Nejprve práci, kterou nikdo z Američanů nechce dělat. To jsou tzv. „lousy jobs“, mizerně placené a obvykle těžké manuální práce na stavbách všeho druhu. Dříve na těchto stavbách pracovali Američané, ještě takových 40 let zpátky se na stavbách v USA mluvilo převážně anglicky. Dnes slyšíte hlavně španělštinu, ale také polštinu, protože v USA je nejvíce migrantů z Evropy právě z Polska. Problémem nasunování gastarbeiterů do USA je snižování mezd i v návazných oborech a profesích. Když je někde v USA více migrantů pohromadě, vznikají obchody s laciným zbožím, zavírají dražší obchody. Nemovitosti a jejich ceny padají dolů. Místní se stěhují pryč a ghetto se rozrůstá. Proces není okamžitý, trvá 20 až 30 let, ale je po takové době zcela zjevný.
Donald Trump tak přivedl USA na začátek transformace. Chce vrátit americké ruce do americké práce, usiluje o domácí výrobu, domácí spotřebu, národní soběstačnost a o posílení bezpečnosti hranic před nelegální migrací. Proti tomu ostře protestují paradoxně ne samotní migranti, kteří v USA se bojí úřadů a mají strach z deportace bez ohledu na Trumpa, ale nejvíce křičí neziskovky a americké firmy, které z laciné a hlavně nelegální pracovní síly profitují nejvíce. Na těch migrantech a nelegálních pracovnících se dá obrovsky vydělat. Dostávají nízké mzdy a neodvádí žádné daně. Peníze utratí v místních obchodech a supermarketech, a to v těch, které se orientují na nejnižší cenu, což jsou prakticky všechny, Wal-Marty, Targety, Best-Buye a další. Dále z nelegálů profitují dealeři aut, leasingové společnosti a hlavně banky, které to všechno financují a celý ten kolotoč toků peněz řídí.
Donald Trump bojuje na své frontě doma, Vladimir Putin na té své v Rusku. Oba dva pochopili, že spolupráce proti globalistům a proti projevům globalizace je důležitější, než staré ideologie. Spolupráce mezi Ruskem a USA bude pokračovat a rozvíjet se a Evropa ze spolupráce bdue profitovat. O to více však budou v Evropě glboalisté utahovat šrouby a snažit se zabránit většímu posilování pro-národních tezí. Angela Merkel včera uvedla, že chce znovu otevřít otázku kvót na migranty v EU [2], aby si země mezi sebe rozdělily ty dárečky, které ona sama v roce 2015 pozvala do Německa, ale přišlo jich moc.
Evropa nesmí za Merkelovou tahat horké kaštany z ohně. Tyto její návrhy jsou součástí plánu Das neue Europa. Testuje si těmito výroky ty země, které si migranty budou chtít rozdělit a ty, které ani náhodou. Zastavení migrace ze Sýrie ale nevyřeší přerozdělení těch migrantů, kteří už v Evropě jsou. Jedinou cestou je jejich návrat do Sýrie. Ale o této variantě Angela nemluví. Je jasné, proč. Migranti pomáhají Německu s porodností, viz. zde. Naprostý šok, který by měl varovat, ale Angela si arabskou porodnost chválí. Dej Bůh, aby se taková politika nedostala i do ČR!
*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.
-VK-
Šéfredaktor AE News