• Vybrat den

    Listopad 2024
    Po Út St Čt So Ne


    PODPOŘIT STALOSE BTC ETH LTC

    Video: Rozhovor s doktorom Bartlettom o liečbe covidu budezonidom

    21-5-2021 Zem & Vek 168 658 slov zprávy
     

    Keď sme v januári 2021 uverejnili článok o liečbe covidu budezonidom, označili to za kontroverzné a nahlasovali nás. Druhýkrát po sebe nás vymazali z Facebooku. O mesiac neskôr denník Pravda publikoval článok o tom, že podľa vedcov z Oxfordu budezonid u pacientov s covidom znižuje riziko hospitalizácie a skracuje uzdravovanie, ak ho dostanú do týždňa od prejavenia symptómov. Medzitým oxfordskú štúdiu publikoval prestížny The Lancet a k dispozícii je aj otitulkovaný 9-minútový rozhovor s priekopníkom tejto liečby.

    Doktor Richard Bartlett absolvoval štúdium v medicínskom centre na Texaskej technickej univerzite. V rámci výučby sa venoval aj virológii. Pracuje ako lekár na pohotovosti. Keď v polovici marca 2020 na pohotovosti očakával svojho prvého covidového pacienta, premýšľal, čo bude robiť, ak mu tam zomrie. Počas 48-hodinovej služby sa modlil medzi pacientmi a napadla mu  stratégia. Prichádzal do styku so známymi nástrojmi, hľadal dočasné opatrenie na stabilizáciu pacienta.

    „Za 28 rokov som liečil mnoho prípadov astmy. Je to zápalové ochorenie pľúc. A od začiatku nám vraveli, že covid je prudko zápalové ochorenie pľúc. Tak som si to spojil a pomyslel si, že by som mal vyskúšať protizápalový, dostupný a bezpečný liek budezonid. Šokovalo ma, ako dobre fungoval… bolo to v rozpore s tým, čo som videl v správach,“ objasnil v rozhovore s režisérom trutherského dokumentu Von z tieňov Mikeom Smithom.

    „Po tom, ako som to začal rozširovať, som dostal email od sestry na anestézii v nemocnici južne od San Antonia… Písala, že polovicu covidových pacientov museli dať do San Antonia do dlhodobej starostlivosti na jednotku intenzívnej starostlivosti, ale ona videla jeden môj rozhovor a spolu s nemocničným personálom sa rozhodli, že túto liečebnú stratégiu vyskúšajú. Keď to spravili, do 48 hodín mali prázdnu JIS,“ šokuje lekár vo videu.

    Budezonid sa používa pri astme už 40 rokov, dávajú ho bez problémov predčasne narodeným deťom aj starcom v opatrovateľských domoch.

    „Podľa kódexu lekárskej etiky Americkej lekárskej asociácie pre všetkých doktorov by sme každému pacientovi mali povedať o každej možnosti liečby, rizikách aj výhodách, ak je tam nejaký konflikt záujmov alebo finančná výhoda pre nich. A tento kódex etiky platí pre každého lekára v USA,“ uzavrel doktor Bartlett s odkazom na stránku, kde nájdete jeho protokol, liečebnú stratégiu, terapiu, vedecký článok, mnoho rozhovorov a ďalšieho súvisiaceho výskumu.

    Viac v rozhovore tu: Dr. Richard Bartlett – Budezonidová stratégia (bitchute.com)
    Tvorcu slovenských tituliek môžete podporiť lajkom tu: facebook.com/antisapage

    Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

    CHCEM PODPORIŤ
    Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]
    UPOZORNENIE
    Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.
    ZDIEĽAJTE ČLÁNOK
    Zpět Zdroj Vytisknout Zdroj
    Nahoru ↑